uludağ cam balkon bursa
Bursa cam balkon sistemleri

Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon Sistemimiz katlanır özelliğe sahip,çift rulmanlı ve çift kanallı bir sistemdir.
Sistemde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında ve temperlidir.

Ürünümüz birbirinden bağımsız 8 adet rulmanla çalışır ve ayrı alüminyum kanallarda yürür.Bu özellik camların kolay kullanabilirliğinde ciddi önem taşır. Sistemimizde kullanılan plastik aksesuarlar 1.sınıf olup 5 yıl firmamızın garantisi altındadır.

Cam Balkon sistemlerinin tamamı ana malzemeye baktığımızda alüminyum ve camdan oluşur.Özellikle müşterilerimizin gözünde bu, satış açısından bizi oldukça zorlayan bir bakış açısıdır.Evet,cam balkon sistemlerinin ana malzemesi cam ve alüminyumdur.Fakat sistemde kullanılan cam kalitesi,alüminyum kalitesi,kullanılan aksesuarlar ,şeffaf ve kıl fittilere kadar her malzeme kalite açısından kendi içinde farklı özelliklere sahiptir.

Cam Balkon Sistemimiz hem tasarımı açısından,hem kolay kullanabilirliği açısından ,hemde kullanılan 1.sınıf aksesuar,cam ve fitiller açısından müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır.

Bu konuda bizim görüşümüz ; Cam Balkon Sistemlerinde kullanılan malzemenin kalitesi ve üretim sürecindeki hassasiyet elbette çok önemlidir.Kalitenin önüne geçebilecek tek özellik ise işçiliktir.Biz biliyoruz ki; Cam Balkon Sisteminin hatasız üretilmesi ve Sistemin kalitesi ne kadar iyi olursa olsun kötü bir işçilik,bu sistem ve üretim kalitesini önemsiz hale getirecektir.

Diğer Makaleler

 • Cam Balkon Sistemleri

  Cam Balkon Sistemimiz katlanır özelliğe sahip,çift rulmanlı ve çift kanallı bir sistemdir.Sistemde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında ve temperlidir.Ürünümüz birbirinden bağımsız 8 adet rulmanla çalışır ve ayrı alüminyum kanallarda yürür.Bu özellik camların kolay kullanabilirliğinde ciddi önem taşır. Sistemimizde kullanılan plastik aksesuarlar 1.sınıf olup 5 yıl firmamızın garantisi altındadır.Cam Balkon sistemlerinin tamamı ana malzemeye...Devamı
 • Neden Cam Balkon?

  Neden Cam Balkon sorusuna cevap verebilmek için önce sabit PVC ve Katlanır Cam Balkon Sistemi arasındaki farkı anlamak gerekli. Aşağıda 2 sistemin karşılaştırmalı olarak özelliklerini bulabilirsiniz. Plastik Doğrama SistemiManzara Kaybı: Plastik kapamada arada profiller olduğundan görüntü kaybı %40’lara ulaşır.Temizlik: Plastik balkon kapatmalarda camların hep beraber açılma şansı olmadığından mutlaka dışarı sarkılarak temizlenmesi...Devamı

Foto Galeri / Galeriye Git

Bize Ulaşın

 • Adres:
  Selamet Mah Kaymak Sok No:48 Osmangazi BURSA
 • Telefon:
  0 224 252 71 41
 • E-Posta:
  info@uludagcambalkon.com
Copyright (c) 2013 uludagcambalkon.com, Her hakkı saklıdır.